Skip to main content

АВАшкола

Ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, спрямований на навчання дітей з особливими освітніми потребами. 
Діти навчаються за адаптованими навчальними програмами з урахуванням індивідуальних особливостей. Навчання відбувається у невеличких класах, що формуються за рівнем задля забезпечення максимальної ефективності навчального процесу.
Школа повного дня передбачає не лише засвоєння шкільної програми, а й максимальне розширення сфери інтересів дітей, що надзвичайно важливо для соціального та емоційного розвитку.
Велику увагу ми приділяємо творчим дисциплінам: музиці та малюванню. 
Часті прогулянки, заняття з кулінарії, практичні заняття у магазинах, парках, туристичні поїздки, численні свята, які готують учні та педагоги створюють чарівну атмосферу яскравого насиченого життя. 
Прийом у школу відбувається за наявності вільних місць за результатами висновку інклюзивно-ресурсного центру.
Діти, які за рівнем знань та навичок готові продовжити навчання на умовах інклюзії в загальноосвітній школі можуть за згодою батьків бути переведені до партнерського навчального закладу зі збереженням супроводу та підтримки команди спеціалістів. 
 

 

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.