Skip to main content

Київський ліцей "Симфонія"

Обдаровані діти часто також є дітьми з особливими освітніми потребами і потребують індивідуального підходу в організації навчання. 

Наш ліцей, побудований на принципах персоналізованого навчання, створює найкращі умови для максимального розкриття потенціалу і розвитку кожної дитини.

Ми успішно коригуємо шкільну неуспішність, дислексію, дисграфію, допомагаємо подолати програлини у навчанні та компенсувати освітні втрати.

Вважаємо за необхідне дати дітям грунтовні знання та розуміння дисциплін природничого і гуманітарного блоку, а також велику увагу приділяємо мистецьким дисциплінам: музиці, малюванню, театральним виставам.

Окремим обов'язковим предметом для всіх дітей є шахи. 

Забезпечуємо психологічний супровід, відстежуємо та вчасно коригуємо поведінкові проблеми, формуємо вміння керувати увагою, самоконтроль, внутрішню мотивацію.

Раді співпраці з родинами, що розділяють наші цінності.

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.