Skip to main content

Дитячий садок "Тут ростуть"

Ліцензований дошкільний навчальний заклад - дитячий садок "Тут ростуть", що має у своєму складі корекційні групи для дітей з особливими освітніми потребами.

Перед початком навчання проводиться консультація та оцінка навичок дитини задля ефективної організації навчального процесу.

Навчання відбувається в групах за рівнем та передбачає формування всього комплексу навичок, необхідних для успішної соціальної інтеграції та максимального розкриття потенціалу дитини.

Ми створюємо ефективне навчальне середовище та включаємо до навчальної програми формування найважливіших навичок, а саме: 

- взаємодії та співробітництва

- навчальної поведінка

- комунікативних навичок

- навичок самообслуговування

- мовлення

- мислення

- академічних навичок

- підготовку до школи.

Діти мають протягом дня 5-6 занять згідно розкладу, серед яких: розвиток мовлення, математика/логіка, казка (читання вголос педагогом і обговорення казок та оповідань), читання, основи письма, декоративне, ігрове заняття, логоритміка, музика.

Всі побутові та комунікативні навички формуються у реальних умовах та навчальних ситуаціях, які ми цілеспрямовано створюємо протягом дня.

Велику увагу ми приділяємо вільній грі та пізнавальним прогулянкам, які також мають не лише велике навчальне значення, а й сприяють формуванню емоційного та соціального інтелекту.

Окремим і важливим напрямком роботи є навчання батьків задля забезпечення командної роботи та досягнення найкращих результатів розвитку дитини. 

Діти, що за навичками готові перейти до навчання на умовах інклюзії, переводяться до загальноосвітніх груп, де продовжують навчання з урахуванням індивідуальних особливостей. 

 

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.