Перейти до основного вмісту

Максимальне розкриття потенціалу кожної дитини

Надіслав: Oleg , дата: October 25, 2023

Ми віримо в кожну дитину і шукаємо шляхи аби допомогти їй подолати всі перешкоди, що заважають розвитку. Спираємось на сильні сторони та допомагаємо покращити слабкі, віримо, що людина здатна розвиватись протягом життя і всі обмеження досить умовні. 
 

Дистанційний супровід родин

Запрошуємо родини, що виховують дітей з особливими освітніми потребами, долучитися до дистанційно

Написання індивідуальних програм розвитку

Одна з основних умов ефективної корекційної роботи - вміння визначати цілі та пріоритети втручанн

Супровід інклюзивних та корекційних закладів

Комплексні консультації з організації середовища, створення навчальних програм та розкладу, орган

Взаємодія з родиною

Надіслав: Oleg , дата: December 21, 2016
Батьки є основними значущими дорослими для дитини та її основними вчителями. Ми знаємо, що найкращих результатів діти досягають саме у взаємодії з батьками. Навчання батьків, згідно всіх досліджень, є одним з найефективніших підходів до корекції порушень розвитку у дітей. Батьки є важливими учасниками ефективного навчального процесу і роботі з батьками ми приділяємо суттєву увагу.

Структурована робота над мовленням та мисленням

Надіслав: Oleg , дата: December 21, 2016
Використовуємо ефективні методики формування мовлення та мислення, починаючи з повної відсутності мовлення. Проводимо дитину через всі етапи: від цілеспрямованого звуконаслідування до розгорнутого довільного мовлення. Допомагаємо відійти від шаблонів та навчитися міркувати й продукувати самостійні судження.

Комплексний інтегрований підхід

Надіслав: Oleg , дата: December 21, 2016
Ми працюємо над комплексом необхідних навичок, органічно вбудовуючи їх у повсякденне життя. Більшість навичок взаємопов'язані. Розуміння цього зв'язку дозволяє вибудувати ефективне навчальне середовище, отримувати найкращі результати у стислі терміни та уникати так званих "відкатів" - розпаду навичок через відсутність їхнього закріплення.

Цілепокладання

Надіслав: Oleg , дата: December 21, 2016
Наша мета - покращення життя дитини та її родини, формування соціально значущих навичок, що дозволять дитині інтегруватися в соціум та стати максимально автономною в майбутньому. Час і ресурс обмежений, тому фокус уваги спрямовуємо на те, що дійсно важливо. Ми чітко знаємо над якими навичками працюємо і як має виглядати результат.

АВАшкола

Ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, спрямований на навчання дітей з особливими освітніми потребами.&nbsp

Підписка на

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.